Kelner / Kelnerka

Handel Art-Rolno Spozywczymi i Przemyslowymi

Krynica Morska

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 4230237, z dnia 2021-02-21

Miejsce pracy: pomorskie / Krynica Morska

Opis stanowiska

Zatrudnię osoby do pracy w restauracji Karczma Krynicka na stanowisko Kelner/ka.Oferujemy bezpłatny nocleg, umowę, wyżywienie. Bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera. Zachęcamy do wysyłania CV.

Wymagania

  • obsługa gości zgodnie z obowiązującymi standardami
  • przyjmowanie i realizacja zamówień
  • budowanie pozytywnych relacji z gośćmi
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kelner / Kelnerka
Kelner / Kelnerka to osoba, która obsługuje klientów w restauracjach, kawiarniach, barach, pubach i innych lokalach gastronomicznych, a także gości na przyjęciach, bankietach, koktajlach i innych imprezach. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: właściwe nakrycie stołu, ustawienie wszystkich naczyń i sztućców zgodnie z zasadami savoir vivre, wybór stolika i zaprowadzenie do niego ...
Praca Kelner / Kelnerka