Kelner / Kelnerka

Klient portalu Praca.pl

Ustka

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 4490052, z dnia 2021-04-26

Nowa i atrakcyjna restauracja w Ustce.

Miejsce pracy: pomorskie / Ustka

Opis stanowiska

Szukamy osoby otwartej na nowości, kreatywnej, potrafiącej współpracować w zespole młodych ambitnych ludzi. Praca w modnej i atrakcyjnej restauracji w Ustce. Praca sezonowa od czerwca do sierpnia 2021 roku.

Wymagania

  • Sprawność fizyczna,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu dobrych relacji z klientem,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Punktualność i dyspozycyjność w wyżej podanym okresie,
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, bądź możliwość wyrobienia,
  • Entuzjazm i zapał do pracy,
  • Mile widziane doświadczenie.

Oferujemy

  • Praca sezonowa: od czerwca do sierpnia 2021 r.,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.