Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Key Account Manager'a

DatevSymfonia sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa, Katowice, Poznań
praca stacjonarna
6178 dni temu

Ogłoszenie numer: 31590, z dnia 2007-07-19

jest dynamicznie rozwijającą się spółką informatyczną dostarczającą oprogramowanie dla Doradców Podatkowych i Audytorów. Właścicielami spółki są niemiecka spółdzielnia Datev oraz spółka Sage Symfonia Sp. z o.o., będąca członkiem międzynarodowego koncernu SAGE Group Plc. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie:

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa, Katowice, Poznań

Nr Ref.: KAM

Opis stanowiska

- Podtrzymywanie kontaktów z Klientami biznesowymi firmy - Pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych - Tworzenie ofert handlowych - Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktowej - Prowadzenie negocjacji handlowych - Sprzedaż produktów firmy

Wymagania

- Wykształcenie wyższe - Doświadczenie w sprzedaży B2B - Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych, przygotowywania ofert, negocjowania umów - Dobra orientacja na rynku biznesowym Od kandydatów oczekujemy ponadto: - Wysokiej kultury osobistej - Dojrzałości i odpowiedzialności - Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole - Silnej orientacji na cel - Doświadczenie w sprzedaży systemów wspomagających zarządzanie oraz znajomość zagadnień podatkowych i finansowo - rachunkowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie - Specjalistyczne szkolenia - Ciekawą i odpowiedzialną pracę z najlepszymi specjalistami - Możliwość rozwoju w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej korporacji