Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Key Account Manager - RES Offtake

NES Global Talent

Dolnośląskie

25 dni temu

Dla naszego klienta, firmy wyspecjalizowanej w obrocie zieloną energią poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Mazowieckie, Dolnośląskie, Pomorskie

Wynagrodzenie: 4000-8000 netto + system prowizyjny

Forma współpracy: Umowa o Pracę / B2B

Zakres Obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie wytwórców energii elektrycznej z branży OZE (instalacje PV, instalacje wiatrowe, małe elektrownie wodne)
  • Reprezentowanie firmy na konferencjach
  • Zarządzanie portfelem wytwórców
  • AKtywny udział w przygotowywaniu oferty produktowej
  • Współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Znajomość rynku energii
  • Wysokie zdolności sprzedażowe, doświadczenie w skupie energii dużym atutem
  • Mobilność (aktywne prawo jazdy kat. B)
  • Znajomość języków obcych (angielski wymagany)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Umiejętność samodzielnego myślenia

Poznaj

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager