Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Key Account Manager

Independent Group
warmińsko-mazurskie, Polska centralna i północna
praca stacjonarna
4810 dni temu

Dla naszego klienta oddziału międzynarodowej organizacji od 27 lat specjalizującej się w usługach finansowych dla firm z sektora transportu międzynarodowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska centralna i północna

Zadania:
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Regularne analizowanie i raportowanie pracy
  • Budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami firmy
  • Nadzór formalny nad podpisywanymi kontraktami
  • Współpraca z innymi działami firmy w kraju i zagranicą.
Wymagania:
  • M.in. 2 letnie doświadczenie w oferowaniu produktów i usług B2B najchętniej dla sektora TSL
  • Gotowość do częstych podróży służbowych
  • Ambicja w działaniu
  • Biegła znajomość jęz. angielskiego – kolejny język będzie dodatkowym atutem,
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat B,
  • Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem,
Oferujemy:
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: część stała + zmienna uzależniona od efektów,
  • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)