Key Account Manager

Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPChr

Bydgoszcz

1 dzień temu

Spółka Aplex zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych, w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów, badanie potrzeb i proponowanie rozwiązań.
  • Przygotowywanie ofert , kalkulacji i prowadzenie negocjacji,
  • Ustalanie warunków współpracy, zawieranie umów i koordynowanie procesu ich realizacji,
  • Monitorowanie rynku,
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami.
Wymagania:
  • Biegła znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,
  • Min. 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Znajomość branży automotive,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • Umiejętność budowania i rozwijania długofalowych relacji z klientami,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość Excela,
  • Mile widziana znajomość programu SAP,
  • Znajomość programów CAD, CAM – dodatkowy atut,
  • Prawo Jazdy kategorii "B",
  • Predyspozycje osobowościowe, tj. samodzielność, decyzyjność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Zgłoszenia (CV) z klauzulą prosimy przesłać za pomocą przycisku

lub dostarczyć osobiście do siedziby Spółki: Bydgoszcz, ul. Podmiejska 4

UWAGA!!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex SP. z o.o. ZPCHr. w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Key Account Manager.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. ZPCHr. w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce.

Poznaj

APLEX-jesteśmy firmą specjalizującą się w przetwórstwie tworzyw sztucznych w tym również tworzyw konstrukcyjnych. Naszą misją jest kompleksowa obsługa klientów. Portfolio firmy składa się głównie z artykułów gospodarstwa domowego, zabawek, części dla sektora motoryzacji , części elektrotechnicznych i elektronicznych oraz pozostałych branż.