Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Key Account Manager

ON HR Consultants
mazowieckie
praca stacjonarna
4051 dni temu

Polska firma produkcyjno-handlowa dynamicznie działająca w branży spożywczej poszukuje Kandydatów na stanowisko Key Account Manager.

Miejsce pracy: mazowieckie

Zadania:

Osoba przez nas zatrudniona będzie odpowiedzialna za:

  • utrzymywanie relacji z grupą kluczowych klientów w sieciach handlowych
  • nawiązywanie kontaktów i współpraca z krajowymi i zagranicznymi sieciami handlowymi
  • negocjacje umów długoterminowych
  • opracowanie i wdrożenie strategii sprzedaży w obszarze private label
  • przygotowanie planów sprzedażowych
  • kontrola nad realizacją planów sprzedażowych w stosunku do przyjętych założeń
  • nadzór nad terminowością realizacji zobowiązań klientów
  • współpraca przy kreowaniu nowych produktów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
  • doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi
  • znajomość zasad współpracy z kupcami sieciowymi
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacji i skutecznej sprzedaży
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • umiejętność zarządzania i samodzielnego prowadzenia projektów
  • umiejętność przekazywania wiedzy z zakresu technik sprzedaży
  • praktyczna wiedza na temat planowania i analizy sprzedaży, w tym znajomość i zdolność interpretacji wskaźników sprzedażowych
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office
  • aktualne prawo jazdy (kategoria B)
  • zdyscyplinowanie i orientacja na cel
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • rozwój zawodowy
  • pracę w profesjonalnym i sympatycznym środowisku fachowców