Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ogłoszenie numer: 313728, z dnia 2013-09-30

Eklektika Learning & Business Solutions od 10 lat wspiera swoich Klientów w zakresie doradztwa personalnego i szkoleń biznesowych. Nr KRAZ: 6150

Aktualnie, dla naszego Klienta - znanej firmy IT oferującej budowę i wdrożenia systemów informatycznych w obszarze business intelligence, e-commerce, data management, ERP, w związku z jej planami rozbudowy sieci sprzedaży w całej Polsce, do biur regionalnych poszukujemy:

Key Account Manager

Miejsce pracy: lubelskie / Lublin

Nr Ref.: ERP/13/miasto

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B : prospecting, prezentacje, negocjacje warunków współpracy;
  • Rozwijanie relacji z istniejącymi klientami firmy;
  • Udział we wdrożeniach systemów poprzez prowadzenie komunikacji z Klientem i z zespołem wdrożeniowym;
  • Prowadzenie działań posprzedażowych;
  • Raportowanie według ustalonych standardów.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku handlowym, związanym ze sprzedażą rozwiązań IT;
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Zaangażowanie, nastawienie na realizację targetów sprzedażowych;

Oferujemy

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w nowocześnie zarządzanej firmie;
  • Dostęp do wszelkich narzędzi umożliwiających rozwój zawodowy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane w oparciu o doświadczenie i dalsze wyniki;
  • Elastyczny czas pracy.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (746)
Wałbrzych (50)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (155)
Toruń (86)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (791)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1611)
Radom (61)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (101)
Nysa (18)