Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca C+E Transport Międzynarodowy

Boekestijn Transport sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

154 dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową. Istniejemy od 1994 roku i nieprzerwanie umacniamy swoją pozycję na rynku przewozów towarów wysokowartościowych. Specjalizujemy się w transporcie towarów na terenie całej Europy a naszą domeną jest transport między Holandią a krajami Europy Wschodniej i Zachodniej, przede wszystkim Francją, Wielką Brytanią, Hiszpanią, Polską, Rosją oraz Węgrami. Nasz zespół to profesjonaliści, których charakteryzuje wiedza, doświadczenie, kompetencje i pasja!
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie
Opis stanowiska:
  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy
  • Dbałość o powierzony ładunek
  • Terminowe wypełnianie raportów, dokumentów
  • Dbałość o powierzone narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu
  • System pracy 3/1
Wymagania:
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym w prowadzeniu ciągnika siodłowego z naczepą lub przyczepą
  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E
  • Kurs na przewóz rzeczy KOD 95
  • Podstawowy kurs ADR
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • Posiadanie elektronicznej karty kierowcy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Zarobki od 1 700 euro
  • Terminowe wypłaty wynagrodzeń
  • Nowoczesny i zadbany tabor (Euro 5 Euro 6 automaty)
  • Przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy
  • Dojazd do pracy i zjazd na koszt pracodawcy (organizowany transport busem).
  • Karta paliwowa
  • Toll Box
  • Strzeżone parkingi
  • Stały kontakt z dyspozytorem
  • Serwis firmowy w razie awarii
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Boekestijn Transport Sp z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Boekestijn Transport Sp z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E