Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

ALEXAS sp. z o.o., sp. komandytowa

Opolskie

7 dni temu

Firma ALEXAS z siedzibą w miejscowości Laski / k. Turku istnieje na rynku od 2005 roku. Od ponad 15 lat zajmujemy się obsługą krajowego i międzynarodowego transportu drogowego oraz świadczymy usługi diagnostyczne i serwisowe. W 2011 roku otworzyliśmy nowoczesny kompleks diagnostyczno-serwisowy z w pełni zautomatyzowaną myjnią TIR oraz uzyskaliśmy zezwolenie na prowadzenie Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

Realizujemy transport drogowy przy wykorzystaniu własnego, nowoczesnego taboru samochodowego, który obsługiwany jest przez wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem. W trakcie naszej działalności nawiązaliśmy stabilną współpracę z wieloma firmami, dla których świadczymy regularne usługi. Dynamiczny rozwój firmy pozwala jednak na realizację nowych zamówień, co sprawia, że jest ona otwarta na każdego nowego Klienta.

Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy, składający się z pojazdów marki MAN o normach emisji spalin EURO 5/ EURO 6.

Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym
Miejsce pracy: woj. opolskie
Zadania:

 

Szukasz pracy jako kierowca C+E w transporcie międzynarodowym?
DOŁĄCZ DO ZESPOŁU ALEXAS

 

Wymagania:
  • Wymagane uprawnienia: kat. C, C+E, karta kierowcy
  • Oczekujemy: zaangażowania, sumienności i dbałości o powierzony sprzęt
Oferujemy:
  • Minimalne wynagrodzenie 7000 zł netto
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Nowy tabor aut, z własnym serwisem oraz myjnią
  • Praca w młodym i przyjaznym zespole
  • Możliwość przyuczenia do zawodu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

 APLIKUJ TERAZ 


kontakt pod numerem telefonu 504 945 154.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

ALEXAS sp. z o.o., sp. komandytowa

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E 
Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Praca Kierowca C+E