Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca Ciągnika Siodłowego C+E

Time Work. Agencja pracy tymczasowej

Małopolskie

2078 dni temu

Time Work Sp. z o.o. s.k. Agencja Pracy tymczasowej została założona w 2003 roku. Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji oraz selekcji pracowników. Firma Time Work posiada certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 3690.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy kandydatów:

Miejsce pracy:

Zadania:
  • Przewóz ładunków po terenie Europy Zachodniej,
  • Praca w systemie 8 tygodni w trasie, 10 dni wolnego.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie,
  • Minimum 3 lata w zawodzie kierowcy międzynarodowego,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Samodzielność,
  • Aktualne badania.
Oferujemy:
  • Bardzo dobre warunki finansowe,
  • Praca oparta o umowę o prace, zawarta z Niemieckim pracodawcą.

Więcej ofert pracy na www.timework.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (665)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (779)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1737)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (23)