DSV Services Sp. z o. o.

od 501 do 1000 prac. Logistyka

DSV jest jedną z czołowych firm z branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka). Nasz siedziba znajduje się w Danii. Świadczymy usługi dla tysięcy firm na świecie.

DSV obejmuje spółki: DSV ISS, DSV Road, DSV Air & Sea oraz DSV Solutions.

Zlokalizowana w Warszawie spółka DSV International Shared Services (DSV ISS) dynamicznie się rozwija. Nasza wizja to działanie jako Globalne Centrum Kompetencyjne DSV osiągające operacyjną doskonałość, dzięki rozwiązaniom światowej klasy.

Zatrudniamy ponad 1000 fantastycznych osób, a ta liczba wciąż się zwiększa. Oferujemy możliwość zdobywania globalnego doświadczenia, dzięki współpracy z klientami z całego świata. Wyobraź sobie, że masz znajomych  z pracy, którzy mieszkają w ponad 90 krajach!

Oferujemy pracę w takich obszarach jak wsparcie biznesu, finanse, księgowość, administracja celna, spedycja, likwidacja szkód transportowych, analiza danych i raportowanie, IT, Compliance i innych. Zatrudniamy zarówno doświadczonych specjalistów zmotywowanych do rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku, jak i młode osoby, poszukujące pierwszych doświadczeń zawodowych.

Aktualne oferty pracy

Firma DSV Services Sp. z o. o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "DSV Services Sp. z o. o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

DSV Services Sp. z o. o.

Sokołowska 64

05-806 Pęcice