Kierowca - Handlowiec

ST.RĄBAŁA SP. Z O. O.

Bielawki k. Pelplina

45 dni temu

Ogłoszenie numer: 3370486, z dnia 2020-05-28

 St. Rąbała Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Bielawki k. Pelplina

Opis stanowiska

  • załadunek, rozładunek towaru
  • sprzedaż asortymentu

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B,
  • umowa na pół etatu (czwartek, piątek, sobota),
  • dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

Na proponowanym stanowisku, jako rzetelny pracodawca gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • szkolenie na powierzonym stanowisku pod okiem doświadczonego kierowcy,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności.

Serdecznie zapraszamy do składania CV oraz kontaktu telefonicznego:
tel.: 506-761-005
mail: ksiegowosc@masarnia-bielawki.pl

Poznaj

Firma St. Rąbała sp. z o.o. powstała 1993 roku w Bielawkach.Jest firmą rodzinną.Od 1996 roku firma prowadzi zarówno ubój jak i przetwórstwo mięsa. Posiada własne obiekty produkcyjne i handlowe. Walory smakowe i estetyczne produktów Zakład osiąga dzięki stosowaniu najlepszej jakości surowców, dostarczanych od Polskich współpracujących hodowców, wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz ciągłemu dopasowaniu do nowych wymagań i gustów klientów.Od początku działalności firmy istotnym elementem strategii jej działania było tworzenie własnej sieci sprzedaży detalicznej. Obecnie Firma posiada 26 sklepy firmowe, a sieć ciągle ulega ilościowemu i jakościowemu rozwojowi.Wśród odbiorców firmy znajdują się również sklepy, hurtownie i supermarkety.Produkujemy około 150 rodzaji wyrobów: kiełbasy wieprzowe, drobiowe, wędzonki, wyroby podrobowe, wyroby garmażeryjne.

Poznaj stanowisko: Handlowiec
Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Praca Handlowiec