Kierowca kat. B

MAX-MEAT

Warszawa ul. Lewinowska

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 3290216, z dnia 2020-03-26

Firma handlowa z Targówka zatrudni – Kierowcę kat. B

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa ul. Lewinowska

Opis stanowiska

  • Praca w godzinach 3:00 – 11:00

Wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat. B, sumienność, uczciwość

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • aktualna książeczka sanepidu
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie
  • rzetelne podejście do powierzonych obowiązków

Mile widziane:

  • doświadczenie w dystrybucji towarów

Oferujemy

  • pracę na pełen etat
  • umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość wyżywienia w czasie pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ, w celu uzyskania dalszych informacji prosimy
o bezpośredni kontakt pod nr tel. 508689124.

Poznaj stanowisko: Kierowca
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca