Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca kat. C + E

Mexem Sp. z o.o.

Pruszków, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Mszczonów, Ożarów Mazowiecki, Sochaczew, Warszawa, Żyrardów

99 dni temu

Ogłoszenie numer: 1921766, z dnia 2018-03-14

MEXEM Sp. z o.o. z bazą w Pruszkowie zatrudni KIEROWCÓW - kat. C+E do transportu krajowego na chłodni.

Miejsce pracy: mazowieckie / Pruszków, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Mszczonów, Ożarów Mazowiecki, Sochaczew, Warszawa, Żyrardów

Opis stanowiska

  • wykonywanie pracy na stanowisku kierowcy kat. C+E na trasach z Grodziska Mazowieckiego po Polsce (start po pauzie tygodniowej z Grodziska Mazowieckiego)
  • powrót do domu na pauzę tygodniową

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • uprawnienia do wykonywania zawodu (Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej)
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na zestawie chłodni

Oferujemy

  • praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • praca wyłącznie zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami
  • nowy tabor w liczbie ponad 100 ciężarówek
  • ubezpieczenia grupowe

Poznaj

Praca w Mexem

Firma MEXEM, jako przedsiębiorstwo rozwijające się nieprzerwanie od 1988r., stale powiększa liczbę swoich pracowników. Obecnie, w trzech oddziałach firmy zatrudnionych jest ponad 200 osób. Chociaż najdynamiczniej rozwijającymi się działami przedsiębiorstwa są spedycje krajowa i międzynarodowa, poszukujemy osób o zróżnicowanym wykształceniu i o różnym stażu pracy. Wszystkich naszych pracowników łączy jednak wspólna pasja, jaką jest transport i dążenie do jak najlepszego porozumienia z innymi ludźmi.

Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/zainteresowany rozpoczęciem lub kontynuacją drogi zawodowej w firmie MEXEM, prosimy o nadsyłanie aplikacji do odpowiedniego oddziału przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E