Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca kat. C+E

REMONDIS Sp. z o.o.

Bydgoszcz

200 dni temu

Firma REMONDIS Sp. z o.o.
Dział Odpadów Specjalnych
zajmująca się gospodarką odpadami zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr ref.: Bydgoszcz
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie pojazdów
  • Aktywne uczestnictwo z załadunkach i rozładunkach
  • Dbałość o powierzony sprzęt i mienie
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Mile widziany podstawowy kurs ADR
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Pakiet świadczeń socjalnych i benefitów
Administratorem Pana/ Pani danych jest REMONDIS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Zawodzie 18, 02-981 Warszawa, NIP: 728-01-32-515, REGON: 011089141;
Administrator Danych w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: IOD@remondis.pl; Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podstawą prawną przetwarzania danych jest uprawnienia do żądania danych niezbędnych do podjęcia działań przed zawarciem umowy w zakresie wskazanym w art. 22 1 kodeksu pracy, a w pozostałym zakresie zgoda na przetwarzanie danych osobowych, która w każdym czasie może być odwołana; Dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. Ma Pan/Pani prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U. Dz.U.UE.L.2016.119.1). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E