Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca (Kat. C)

Polcar

Wólka Kosowska k. Warszawy

124 dni temu

Wszystkim pasjonatom motoryzacji, oferujemy pracę w nowoczesnej

i prężnie rozwijającej się polskiej firmie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wólka Kosowska k. Warszawy
Obowiązki:
  • Dostawa i wyładunek towaru.
  • Współpraca z obecnymi klientami.
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • Min. wykształcenie zawodowe.
  • Kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja czasu pracy.
  • Prawo jazdy kat. C oraz praktyka w prowadzeniu samochodu powyżej 3,5 tony.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Karta kierowcy oraz aktualne uprawnienia.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Program wdrożeniowy.
  • Bogate świadczenia socjalne z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie zorganizowanych wypoczynków dzieci, karty podarunkowe, pożyczki mieszkaniowe)
  • Kartę żywieniową.
  • Dostęp do programu MultiSport, pakietów opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.
  • Spotkania/ wyjazdy integracyjne.
  • zniżkę na asortyment dostępny w Firmie oraz monitorowany pracowniczy parking !
Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polcar P.P.H. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wejnerta 19 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”.

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca