Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierowca (kurier) i pracownik biura

Corporation Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5614 dni temu

Ogłoszenie numer: 55416, z dnia 2009-01-22

Wszelkie informacje na temat firmy znajdują się pod adresem www.corporation.waw.pl Ofera jest ważna przez 14 dni od jej publikacji.

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: KRC068010

Opis stanowiska

1. pobieranie i rozwożenie korespondencji na podległym terenie (Warszawa) 2. rejestrowanie korespondencji w programie 3. przetwarzanie korespondencji 4. kopertowanie

Wymagania

1. wysoka kultura osobista, niekaralność i uczciwość 2. znajomość terenu, na którym podejmowana jest współpraca (Warszawa) 3. sumienność i odpowiedzialność 4. prawo jazdy kat. B 5. preferowani studenci studiów zaocznych zamieszkali w Markach lub bliskich okolicach

Oferujemy

1. pracę w firmie o wysokich standardach z możliwością zdobycia nowego doświadczenia zawodowego 2. możliwość rozwoju 3. samochód służbowy typu cargo 4. forma zatrudnienia: długoterminowa umowa zlecenie 5. praca w systemie zmianowym w przedziale od 8:00 do 20:00

Wynagrodzenie

Od 1000 do 4000 PLN