Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
KIEROWCA - MAGAZYNIER

GRUBURG Vending Sp. z o.o.
opolskie
praca stacjonarna
4910 dni temu

Ogłoszenie numer: 126579, z dnia 2010-12-09

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

Na tereny: Śląsk; Zagłębie; Opolszczyzna; Bielsko-Biała i okolice. (konkretny region wykonywania pracy zostanie zdefiniowany po wyborze kandydata) Opis stanowiska: Osoby zatrudnione na ww. stanowisku będą zajmowały się towarowaniem automatów vendingowych na powierzonym terenie.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość topografii na powierzonym obszarze;
  • znajomość zasad gospodarki magazynowej;
  • obsługa komputera;
  • wykształcenie min. zawodowe;
  • zaangażowanie;
  • doświadczenie w branży elektronicznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • szkolenie;
  • wynagrodzenie stałe + prowizja;
  • umowę o pracę w stabilnej firmie.