Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca Międzynarodowy C+E

Erontrans Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

36 dni temu

Ogłoszenie numer: 2405745, z dnia 2019-04-18

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 29 – letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL.

Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

W związku z naszym dynamicznym  rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Praca na terenie Unii Europejskiej

Obowiązki:

  • realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem
  • transport towarów w krajach UE
  • przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie

Wymagania

  • doświadczenia minimum 6 miesięcy
  • aktualnych badań lekarskich i psychologicznych
  • aktualnego kursu na przewóz rzeczy,
  • aktualnej karta kierowcy
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • mile widziane uprawnienia ADR
  • prawo jazdy kat. C+E

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • nowoczesny tabor oraz pełną obsługę serwisową przez sieć partnerów
  • różne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działalność gospodarczą)
  • dla niedoświadczonych - zdobycie doświadczenia pod okiem profesjonalnego kierowcy
  • dostępne różne formy pracy w zależności od sytuacji oraz formy zatrudnienia
  • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, karty flotowe, itp.
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • pracę w transporcie międzynarodowym, na terenie Unii Europejskiej, w pojedynczych lub podwójnych obsadach
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E