Kierowca międzynarodowy

Pieter Smit Theater Rock Polska Sp. z o.o.

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 1949849, z dnia 2018-04-18

Firma Pieter Smit Theater Rock Polska Sp.z o.o. z Dąbrowy Górniczej zajmuje się obsługą wydarzeń kulturalnych i w związku z dalszym rozwojem firmy, poszukuje pracowników na stanowisko KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY.

Firma  działa na polskim rynku od 2007 roku, posiada wiele oddziałów w Europie, ogromny tabor i wspaniałych pracowników.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • praca przy obsłudze tras koncertowych
  • transport na terenie Europy Wschodniej i Zachodniej
  • kierowanie zestawami ciągnik siodłowy + naczepa w ruchu międzynarodowym i krajowym

Wymagania

  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. C+E,
  • aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne
  • karta kierowcy
  • ukończony kurs na przewóz rzeczy
  • dyspozycyjność i solidność w pracy
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny)
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia - wysoka podstawa plus wszystkie należne elementy wynagrodzenia na stanowisku kierowcy
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10go dnia kolejnego miesiąca
  • dodatkowe ubezpieczenie na opiekę medyczną w Polsce oraz w całej Unii Europejskiej
  • możliwość rozwoju osobistego
  • forma zatrudnienia -  umowa o pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ"

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola