Kierowca międzynarodowy
Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o.
opolskie
10 500 - 14 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
3 dni temu

Emons Group c/o Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o

jest firmą specjalizującą się w zakresie logistyki szkła w Europie oraz ładunków paletowych (2WIN) Zajmuje czołową pozycję na tych rynkach. Firma posiada swoje oddziały w Holandii (Milsbeek), Niemczech (Osterweddingen), Belgii (Sombreffe), Czechach (Teplice) i w Polsce (Kolonia Poczesna). Zatrudnia 400 zmotywowanych i doskonale wyszkolonych pracowników dzięki temu zapewniamy wysoki standard usług dla naszych klientów. Jest to możliwe dzięki posiadaniu 300 naczep typu inloader oraz 200 naczep typu 2WIN.

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa zestawu ciągnik siodłowy + naczepa typu Double decker (50-54 palety) oraz naczepa Inloader
  • Jazda na trasach międzynarodowych: kraje EU oraz Anglia

Wymagania:

  • Prawo jazdy C+E,Kod 95, Karta kierowcy, paszport
  • Doświadczenie w prowadzeniu zestawów ciągnik+ naczepa
  • Zaangażowanie w powierzoną pracę
  • Dbałość o powierzony sprzęt
  • Dyspozycyjność
  • Karta Polaka lub karta stałego pobytu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie oparte o polską umowę o pracę lub niemiecki kontrakt
  • Elastyczne systemy pracy 2/1 lub 3/1 lub kółka co 2 tygodnie
  • Możliwość w systemie pracy 2/2
  • Możliwość rozpoczęcia i końca pracy w PL
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (10500- 14000 na mc) zgodne z pakietem mobilności
  • Przeszkolenie w zakresie ładowania naczep typu 2WIN lub Inloader

Wejdź na naszą nową stronę internetową EMONS