Kierowca na kontener / hakowiec

Watzlawek GmbH & Co. KG Transport & Logistik

Lubuskie

19 dni temu

Ogłoszenie numer: 3152795, z dnia 2020-03-09

Firma Watzlawek GmBH & Co. KG Transport und Logistik istnieje na niemieckim rynku od 2003 roku. Mieści się w miejscowości Hamm niedaleko Dortmundu. Początkowo nasza flota składała się z z trzech samochodów ciężarowych 7,5 t. Poprzez ciągłe inwestycje nasza flota rozrosła się do około 70 własnych samochodów.

Oprócz głównego obszaru zainteresowania jakim jest transport, posiadamy w dwóch miejscowościach magazyny, w których świadczymy różne usługi, jak komisjonowanie, czy pakowanie towarów.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Zatrudnimy kierowce kat.C+E na pełen etat na KONTENER/HAKOWIEC.

Wynagrodzenie wynosi 2250€ Brutto plus nieopodatkowane diety w wysokości 14/28€.
Możliwość dodatkowej pracy w weekendy.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. C+E;
  • Karta kierowcy;
  • Kurs na przewóz rzeczy;
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców;
  • Motywacja do pracy.

Oferujemy

  • Atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie + diety;
  • Możliwość pracy w warsztacie Firmy w soboty;
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia;
  • Niemiecka umowę o pracę
  • Zaplecze socjalne: łazienkę z pralką, kuchnię z lodówką;
  • Polskojęzyczne Dispo;
  • Rejestrację pracowników w kasie chorych i urzędzie finansowym.

Poznaj

Firma Watzlawek GmBH & Co. KG Transport und Logistik istnieje na niemieckim rynku od 2003 roku. Mieści się w miejscowości Hamm niedaleko Dortmundu. Poczatkowo  nasza flota skladala sie z z trzech samochodow ciezarowych 7,5 t. Poprzez ciagle inwestycje nasza flota rozrosla sie do okolo 70 wlasnych samochodow.

Oprocz glownego obszaru zainteresowania jakim jest transport, posiadamy w dwoch miejscowosciach magazyny, w ktorych swiadczymy rozne uslugi, jak komisjonowanie, czy pakowanie towarow.

Poznaj stanowisko: Kierowca
Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Praca Kierowca