Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E

Maszoński Logistic Sp. z o.o. Sp. k.

Warmińsko-mazurskie

424 dni temu

MASZOŃSKI LOGISTIC jest jedną z największych firm transportowych w Polsce, w stu procentach z kapitałem polskim. Działającą w 2 krajach i zatrudniającą ponad 600 pracowników firma od ponad 23 lat dostarcza rozwiązania z których korzystają największe przedsiębiorstwa oraz Klienci korporacyjni w Europie. Na przestrzeni tego okresu wyspecjalizowała się w obsłudze, między innymi takich sektorów jak: elektronika, automotive, opakowania, AGD.
 
W związku z ciągłym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca w transporcie międzynarodowym C+E
Wymagamy:
 • udokumentowane minimum roczne doświadczenie na trasach międzynarodowych
 • prawo jazdy kategorii C+E
 • karta kierowcy
 • świadectwo kwalifikacji lub ukończenia kursu na przewóz rzeczy
 • aktualne zaświadczenie o niekaralności
 • aktualne badanie psychologiczne kierowców
Oferujemy:
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • możliwość wyboru systemu pracy
 • transport na terenie krajów Unii Europejskiej (głównie zachód)
 • płaca za wykonaną pracę nawet do 12000 zł netto (na rękę)
 • nowoczesne, wysokiej jakości auta wyposażone w systemy bezpieczeństwa oraz urządzenia komunikacji
 • terminowo wypłacane wynagrodzenie
 • możliwość przyjęcia na własną działalność
 • możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia grupowego
 • szkolenia z ekonomicznej jazdy
Prosimy o dołączenie klauzuli (najedź myszką, by wyświetlić):
Współadministratorami Państwa danych osobowych jest spółka Maszoński Logistic Sp. z o.o. sp.k. i Maszonski Logistic GmbH - ogłaszające rekrutację. Pełne nazwy i adresy spółek rekrutujących dostępne są na stronie internetowej www.maszonski.com. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Państwa danych osobowych, zachęcamy do kontaktu rodo@maszonski.com. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu złożenia aplikacji. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679), którą można odwołać w dowolnym momencie oraz na podstawie przepisów prawnych (art. 22 1 § 1 k.p.). Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku zgody na udział również w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być nasi dostawcy, którym zlecamy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, w szczególności dostawcy usług IT. Takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami.
Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych. Ewentualne skargi można składać do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

Proszę o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”
W przypadku chęci pozostawienia aplikacji na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli (opcjonalnie):
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Maszoński Logistic Sp. z o.o., jak również Maszonski Logistic GmbH.”
Poznaj stanowisko: Kierowca C+E 
Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Praca Kierowca C+E