Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca / wulkanizator serwisu mobilnego

OPONTRADE POLSKA

Józefów k. Legionowa

13 dni temu

Szybko rozwijająca się firma z branży oponiarskiej zatrudni do pracy
osobę zainteresowaną pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Józefów k. Legionowa
Opis stanowiska
  • Wymiana opon samochodowych (montaż, wyważanie, naprawa itp.)
  • Realizacja dostaw opon do klientów
  • Weryfikacja stanu opon
  • Doradztwo techniczne
  • Prace magazynowe
Wymagania
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Pracodawca zapewnia szkolenie w zakresie wymiany opon samochodowych (montaż, wyważanie, naprawa itp.)
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności prac manualnych
Oferujemy
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności

Poznaj

Działalność firmy OPONTRADE od 2000 roku obejmuje hurtową i detaliczną sprzedaż opon do samochodów ciężarowych.

Jesteśmy dealerem GOODYEAR, BRIDGESTONE, HANKOOK i MICHELIN.

Prowadzimy również działalność w zakresie ubezpieczeń.

Poznaj stanowisko: Wulkanizator
Wulkanizator jest osobą zajmującą się naprawą opon, przy wykorzystaniu metody wulkanizacji. Osoba zatrudniona w tym charakterze pokrywa substytutem ubytki powstałe w oponie; dziury, pęknięcia i temu podobne, a także oczyszcza powierzchnię bieżnika manualnie, lub przy pomocy szczotek elektrycznych z drucianą końcówką. W puste, odpowiednio przycięte przestrzenie wulkanizator wstrzykuje gumowe łaty przy pomocy specjalnego pistoletu, ...
Praca Wulkanizator