Kierowca z kategorią C+E

Beetsma Sp. z o.o. Agencja Pracy

779 dni temu

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

 

 

Obecnie dla jednego z naszych holenderskich Klientów, firmy z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko.

Kierowca z kategorią C+E
Miejsce pracy: lubelskie
Opis stanowiska:
 

Praca w Holandii. Przewożenie pracowników autobusem z miejsca zakwaterowania do miejsca w pracy. W ciągu dnia również pomoc w prostych pracach produkcyjnych takich jak przepakowywanie cebulek tulipanów. Pracodawca zapewnia przejazd jak również zakwaterowanie w Holandii. Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim.

 

Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. C + E
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Motywacja do pracy
  • Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres
Oferujemy:
  • Zakwaterowanie
  • Atrakcyjne zarobki
  • Dojazd do miejsca pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Beetsma Sp. z o.o. Agencja Pracy

Agencja pracy Beetsma (Numer rejestru APT 5169) zajmuje się rekrutacją i outsourcingiem pracowników różnego szczebla w Polsce i za granicą. Z naszego pośrednictwa korzystają firmy produkcyjne rozlokowane na terenie całej Polski oraz Holandii. Oferujemy zarówno pracę stałą, jak i tymczasową oraz pracę dla studentów. Obecnie dla jednego z naszych holenderskich Klientów, firmy z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko.

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca

Rekrutują z Praca.pl