Kierowca Zawodowy
GEST RISORSE SP. Z.O.O.
Zachodniopomorskie
10 000 - 13 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
rekrutacja online
8 dni temu

Ogłoszenie numer: 5983569, z dnia 2021-11-23

Gest Risorse jest agencja pracy współpracująca z firmami UE.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

Gest Risorse Sp.z o. o. - agencja pracy poszukuje 20 kierowcow w transporcie miedzynarodowym ktorzy wyjezdzaja z Wloch i jezdza po Europie

Wymagania

  • doświadczenie (silos, kontener, cysterna,wywrotki),
  • prawo jazdy C+E,
  • Unijny Certyfikat Covid
  • ewentualnie otworzona dzialalnosc (VAT)

Oferujemy

  • kontrakt b2b (min.13.000 zl netto/miesiac)
  • lub zatrudnienie ( min.10.000 zl netto /miesiac)
  • zakwaterowanie zaoferowane  we Włoszech na dni wolne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

W razie pojawienia się pytań, zapraszamy do kontaktu pod numerami:

+48 071 7101500 i +39 320 6618030.

Poznaj