Zobacz więcej ofert pracy

Kierowca

Stopka Transport GmbH
lubuskie
11 000 - 12 500 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
853 dni temu

Ogłoszenie numer: 6295431, z dnia 2021-12-31

Zum Naheblick 6
55459 Grolsheim

Tel. 780607578

Kierowca

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Poszukiwany kierowca ciężarówki na pełny etat. Praca od zaraz, w ruchu lokalnym w Niemczech. Zakwaterowanie z kuchnią i łazienką do dyspozycji.

Miejsce postoju ciężarówki: 55597 Wöllstein (początek i koniec trasy - 55597 Wöllstein)

Wymagania

Obowiązki:

- Transport żywności w ładunkach częściowych i pełnych
- Załadunek i rozładunek towarów w oddziałach
- Prowadzenie samochodu ciężarowego przegubowego z naczepą-chłodnią w ruchu lokalnym

Oczekujemy:

- Co najmniej 2 lat doświadczenia jako kierowca ciężarówek przegubowych
- Samodzielności
- Doświadczenia w zabezpieczaniu ładunków
- Prawa jazdy CE, z wpisem 95 i kartą kierowcy
- Gotowości do pracy i niezawodności

Oferujemy

Oferujemy:
- Tolerancyjny i przyjazny zespół
- Pojazdy w doskonałym stanie technicznym
- Bardzo dobrą i terminową płatność
- Zakwaterowanie z kuchnią i łazienką