Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Kierownik Biura / Projektant

JPP PROJEKT
pomorskie
praca stacjonarna
5882 dni temu

Ogłoszenie numer: 42588, z dnia 2008-04-10

JPP PROJEKT

Zakres działalności firmy obejmuje w głównej mierze obsługę operatorów sieci telefonii komórkowych: - wykonywanie projektów budowlanych stacji bazowych - wykonywanie projektów technologicznych - prace akwizycyjne - prace formalno-prawne - prace budowlane, montażowe

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Dokładny opis stanowisk pracy znajduje się na stronie internetowej www.jpp.pl

Wymagania

- Ukończone studia wyższe o kierunku Budownictwo Lądowe / Inżynieria Lądowa, - Wysoka kultura osobista i operatywność, - Umiejętność zarządzania zespołem ludzi, - Znajomość programu Autocad, Word, Excel, - Podstawowa znajomość programów do obliczeń statycznych Robot Millenium, RM-WIN, - Prawo jazdy kategorii B, praktyczna umiejętność jazdy, - Możliwość pracy na wysokości powyżej 3m

Oferujemy

Praca w młodym i profesjonalnym zespole. Rozwój osobisty. Samochód służbowy do dyspozycji.