Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Kierownik budowy do budowy pensjonatu w Bieszczadach z zakwaterowaniem

Agencja Turystyczno-Usługowa Bawdim
pomorskie
praca stacjonarna
4808 dni temu

Czołowy organizator wypoczynku w Bieszczadach

Zadania:
    • kierowanie budową z ramienia wykonawcy,
    • nadzór nad sprzętem i pracownikami własnymi firmy, jak i koordynowanie prac firm podwykonawczych,
    • nadzór nad dokumentacją techniczną,
    • koordynacja budżetu
    • współpraca z kontrahentami
Wymagania:
    -   doświadczenie na podobnym stanowisku,
    -   uprawnienia budowlane.
    -   umiejętność zarządzania podległym zespołem
    -   uczciwość, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, lojalność
    -   komunikatywność,
    -    prawo jazdy kat. B
    -    dyspozycyjność
Oferujemy:
    - interesującą i odpowiedzialną pracę przy budowie pensjonatu w górach
    - możliwość rozwoju zawodowego
    - atrakcyjne wynagrodzenie
    - zakwaterowanie.