Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Kierownik Budowy / Kierownik Robót

Work & Business Solutions
opolskie
praca stacjonarna
5210 dni temu

Ogłoszenie numer: 88646, z dnia 2010-02-08

Agencja W&BS Rozwiązania Personalne, dla międzynarodowej firmy działającej w branży budownictwa drogowego, realizującej inwestycje na terenie całego kraju, poszukuje 4 pracowników na stanowiska: Kierownik Budowy oraz Kierownik Robót Drogowych. W związku z tym prosimy o wpisanie preferowanej lokalizacji pracy.

Miejsce pracy: opolskie

Nr Ref.: KB/CP/10

Opis stanowiska

Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją prac budowlanych (drogowych). Zarządzanie zespołem pracowników, przestrzeganie harmonogramu robót. Rozliczanie kosztów budów, sporządzanie zestawień zużycia materiałów, prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy.

Wymagania

- wykształcenie - technik lub inżynier budownictwa, - min. 3 lat doświadczenia w kierowaniu procesem realizacji robót drogowych i zarządzaniu pracownikami, - umiejętność prowadzenia dokumentacji budowlanej, - uprawnienia budowlane w specjalności drogowej, - znajomość pakietu Office, - umiejętność pracy pod presją czasu, - zdolności organizacyjne, - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie, - umowę o pracę z pracodawcą, - zatrudnienie na pełny etat, - narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon.

Poznaj

WBS Sp. z o.o.

Work&Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych. Wyślij swoje CV i dołącz do najlepszych!