Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Kierownik budowy

Przedsiębiorstwo BEGIER Henryk Begier i Synowie sp.jawna
lubuskie
praca stacjonarna
5069 dni temu

Ogłoszenie numer: 107616, z dnia 2010-07-02

zatrudni:

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

Przedsiębiorstwo budowlane BEGIER zatrudni kierownika budowy

Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doskonała umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy,
  • wykształcenie kierunkowe: budownictwo,
  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • samodzielność,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podjęcia pracy na terenie Wielkopolski.

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań i szans na rozwój pracę w dynamicznym zespole
  • atrakcyjne warunki pracy (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę) i płacy oraz niezbędne narzędzia pracy