Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
kierownik budowy

DKM-LASKOWSCY Sp.J. PBWMKiRD
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
4294 dni temu

Ogłoszenie numer: 236927, z dnia 2012-09-12

Firma istnieje od 1989r. Wykonuje roboty sanitarne, drogowe, odwodnienia terenu na obszarze warszawy i okolic.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

Zatrudnię inżyniera z uprawnieniami w specjalności instalacyjnej w zakresie
sieci, instalacji i urządzeń: wodociągowych, kanalizacyjnych bez ograniczeń, na stanowisko kierownika budowy/ kierownika robót.

Wymagania

- Uprawnienia budowlane bez ograniczeń specjalności instalacyjnej w zakresie
sieci, instalacji  i urządzeń: wodociągowych, kanalizacyjnych

- prawo jazdy kat. B

- mile widziana zdolność kosztorysowania w programie Norma

- doświadczenie techniczno-inżynieryjne z branży sanitarnej

Oferujemy

- Praca na pełen etat

- Umowa o pracę