Kierownik Budowy

MARC-BUD Sp. z o.o.

Łódzkie

2516 dni temu

Ogłoszenie numer: 275710, z dnia 2013-05-14

Firma Marc - Bud Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • kierowanie realizacją budowy i nadzór nad jakością robót zgodnie z dokumentacją budowy, harmonogramem i przepisami prawa budowlanego
  • wypełnianie obowiązków wynikających z prawa budowlanego, przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją inwestycji
  • koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie
  • praca w delegacjach - na terenie całego kraju

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • doświadczenie
  • dyspozycyjność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, stanowczość, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy + inne narzędzia pracy
Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy
Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Praca Kierownik Budowy