Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik Budowy

BUD-INŻ. Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5599 dni temu

Ogłoszenie numer: 55351, z dnia 2009-01-20

Wykonawca uzbrojenia terenu w sieci wodociągowe, kanalizacyjne, ciepłownicze i gazowe we wszystkich dostępnych technologiach. Wykonawca modernizacji i renowacji sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • wypełnianie obowiązków wynikających z Prawa Budowlanego
  • zorganizowanie pracy budowy i biura budowy
  • budżetowanie robót i środków produkcji
  • współpraca z zamawiającym
  • nadzór nad prowadzoną budową w zakresie technicznym i finansowym
  • koordynowanie pracy podległego personelu oraz podwykonawców
  • kontrola terminowości i jakości wykonywanych zadań
  • nadzór nad dokumentacją, współpraca z biurem projektów
  • rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy minimum 5 lat
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami sieciowymi

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie negocjowalne