Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Kierownik Budowy

Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
5422 dni temu

Ogłoszenie numer: 68764, z dnia 2009-06-30

Firma Polska Grupa Słoń Torbalski Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą zarówno hurtową jak i detaliczną bagażu, toreb skórzanych i portfeli. Jest również producentem unikalnych toreb skórzanych.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Inwestor zatrudni kierownika budowy do przygotowania i poprowadzenia realizacji inwestycji obejmującej budowę 3 kondygnacyjnego budynku produkcyjno magazynowo administracyjnego wraz z niezbędną infrastrukturą na terenie gminy Wieliczka.

Wymagania

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń,
  • minimum trzyletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku,
  • samodzielność,
  • konieczne prawo jazdy ze względu na lokalizację inwestycji,
  • znajomość procedur administracyjnych związanych z realizacją inwestycji.
  • Kontakty z firmami wykonawczymi będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę na samodzielnym stanowisku w oparciu o kontrakt.
  • Zatrudnienie na czas realizacji inwestycji.