Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik ds. rozwoju sieci detalicznej

GROMULSKI PIEKARNIA CUKIERNIA
mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
praca stacjonarna
5099 dni temu

Ogłoszenie numer: 99574, z dnia 2010-05-17

Nowoczesna firma zajmująca się produkcją pieczywa i wyrobów cukierniczych.

Miejsce pracy: mazowieckie, Mińsk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • bieżący nadzór nad sprzedażą w sieci detalicznej sklepów firmowych- analiza raportów, wyznaczanie celów,
  • rozwój sprzedaży w sieci sklepów firmowych
  • wyszukiwanie i nadzór nad otwieraniem nowych sklepów firmowych
  • opracowanie i prowadzenie akcji promocyjno-reklamowych
  • rekrutacja i szkolenie personelu
  • wprowadzanie nowych produktów na rynek i ich promocja
  • zbudowanie i realizacja strategii marketingowo-handlowej firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe: co najmniej 3-4 lata
  • doświadczenie i umiejętności w zarządzaniu personelem
  • dyspozycyjność
  • znajomość zagadnień logistyki
  • mile widziana znajomość jęz.niemieckiego
  • prawo jazdy
  • sprawne posługiwanie się komputerem w ramach pakietu MS Office i Photo Shop
  • kreatywność i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • wysoki stopień odpowiedzialności za powierzone zadania
  • znajomość branży spożywczej (piekarniczej) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy – umowa o pracę
  • ciekawą, stwarzającą możliwości rozwoju pracę
  • telefon, laptop, samochód służbowy