Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik ds. Rozwoju Sieci

Żabka Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot

8 dni temu

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje obowiązki:
  • koordynowanie procesu remodelingu i otwarcia sklepów Żabka
  • skuteczne przeprowadzenie Franczyzobiorcy przez proces otwarcia sklepu
  • organizacja procesu zatowarowania i roztowarowania
  • współpraca z innymi działami biorącymi dział w procesie otwarcia sklepu
  • dbanie o wysoki standard jakości sklepów zgodny z wytycznymi sieci
Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenia w pracy o podobnym zakresie obowiązków (koordynacja procesów, współpraca w rozproszonej sieci sprzedaży)
  • umiejętności pracy na podstawie harmonogramu
  • gotowości do pracy w nienormowanych godzinach
  • znajomości branży FMCG (mile widziane)
  • gotowości do podróży służbowych - prawo jazdy kat. B.
  • gotowości do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
Oferujemy:
  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy+karta paliwowa, telefon służbowy oraz tablet)
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
zabkapolska.pl

Poznaj

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.

Poznaj stanowisko: Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)

Business Development Manager, jak sugeruje sama nazwa stanowiska tłumaczonego także jako Menedżer do spraw rozwoju, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i realizowanie całokształtu procesów związanych z kreowaniem przyszłości firmy, marki, lub produktu w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Osoba obsadzona na tym stanowisku prowadzi czynną współpracą z niemal wszystkimi działami firmy, wpływając bezpośrednio na ...
Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager) Praca Menedżer ds. Rozwoju (Business Development Manager)

Aplikujesz na ogłoszenie