Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Informatycznego

Bank Pocztowy S.A.
Bydgoszcz
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna / hybrydowa
46 dni temu
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Obowiązki:
  • Kierowanie zespołem IT oraz stymulowanie jego rozwoju
  • Udoskonalanie i konserwacja infrastruktury IT, w tym serwerów, pamięci masowych i sieci
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo, back-up i monitoring systemów
  • Planowanie rozwoju infrastruktury
  • Zarządzanie budżetem
  • Współpraca z dostawcami
  • Nadzór nad procesami i procedurami IT
  • Wsparcie projektów
  • Raportowanie
Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zdolności przywódcze i umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność zarządzania priorytetami i zadaniami
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat, atrakcyjne warunki pracy
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy hybrydowej
  • Pakiet benefitów
O nas

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Poznaj