Kierownik Działu Jakości z językiem niemieckim

RENA Polska Sp. z o.o.

Wykroty

5 dni temu

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wykroty
Zakres obowiązków:
  • Planowanie i nadzór nad zapewnieniem jakości produkcji Rena Polska
  • Organizowanie systemu zarządzania jakością usług Rena Polska
  • Współpraca z mistrzami działów produkcyjnych w zakresie jakości
  • Prowadzenie analizy występujących niezgodności jakościowych
  • Prowadzenie rejestru reklamacji jakościowych
  • Przedstawianie i wdrażanie pomysłów poprawiających jakość wyrobów
  • Wykonywanie procesu kontroli wybranych produktów
  • Przestrzeganie przepisów BHP oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy, oraz dziale montażu
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe mechaniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Doświadczanie w pracy min.3 lata na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczność, zaangażowanie w pracę
W zamian pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkolenia wewnętrznych i zewnętrznych) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych reguł
  • Elastyczny czas pracy

Zapraszamy do aplikowania!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

RENA Polska jest firmą produkcyjną, będącą częścią grupy RENA – jednego z największych dostawców technologii i urządzeń do obróbki chemicznej. W naszym zakładzie produkcyjnym w Wykrotach zajmujemy się wytwarzaniem zaawansowanych elementów z tworzyw sztucznych do produkcji urządzeń technicznych. Nasz sukces opiera się na sprawdzonej jakości oraz innowacyjności.

Kierownik kontroli jakości jest odpowiedzialny za kontrolę przestrzegania standardów jakości w obrębie wszystkich działań produkcyjnych przedsiębiorstwa. Kierownik opracowuje wewnętrzne procedury i normy, mające zapewnić jak najwyższy poziom wydajności pracowników i najwyższą jakość oferowanych produktów, a także kontroluje rzetelne wypełnianie tychże. Kierownik nadzoruje i koordynuje prace podległego zespołu ...
Praca Kierownik Kontroli Jakości