Kierownik Działu Kontroli Jakości
Klient portalu Praca.pl
Gdańsk, Gdynia, Sopot
kierownik/koordynator
2 dni temu

Ogłoszenie numer: 5114247, z dnia 2021-07-22

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk, Gdynia, Sopot

Opis stanowiska

  • nadzór nad prawidłowym procesem produkcyjnym pod względem jakościowym,
  • zarządzanie 4-5 osobowym zespołem ludzi,
  • nadzór nad przestrzeganiem procedur obowiązujących w zakładzie,
  • nadzór nad dokumentacją HACCP,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • reprezentowanie firmy podczas kontroli,
  • organizowanie szkoleń dla zespołu,
  • tworzenie procedur jakościowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem ,
  • praktyczna znajomość zasad, procedur, metod i narzędzi stosowanych w zarządzaniu jakością,
  • wiedza z zakresu inżynierii jakości, zapewnienia jakości, narzędzi jakościowych.

Oferujemy

  • narzędzia: laptop, telefon służbowy,
  • system premiowy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.