Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Dostaw

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A.   Toruń, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 105    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży poprzez bezpośrednie dostaw towarów do klientów. Zapewnienie właściwego procesu realizacji dostaw do klientów. Realizacja celów i wskaźników biznesowych. Koordynacja działań zespołu...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Łańcucha Dostaw

AUDIT Doradztwo Personalne
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
1646 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Gorzowie Wlkp., poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie działem logistyki w zakładzie produkcyjnym
  • Optymalizacja procesów w łańcuchu dostaw, tj.: zakupy, planowanie, magazynowanie, logistyka wewnętrzna
  • Ocena efektywności procesów logistycznych
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Wyznaczanie celów i kontrola wyników w poszczególnych obszarach
  • Nadzór nad racjonalną gospodarką materiałową oraz zasobami ludzkimi
  • Negocjowanie warunków z dostawcami
  • Zapewnienie dostaw niezbędnych materiałów i półproduktów
  • Koordynacja i nadzór nad terminową realizacją dostaw

 WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy na stanowisku w obszarze logistyki
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, nastawienie na osiąganie założonych celów i realizacji planów, zorientowanie na zmianę, komunikatywność
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów
  • Zdolności negocjacyjne
  • Prawo jazdy kat. B