Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kierownik działu ofertowania
Tg plus sp. z o.o.
Michałowice
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
71 dni temu

SPÓŁKA TG PLUS JEST FIRMĄ INŻYNIERYJNO  - BUDOWLANO  - HANDLOWĄ

Działamy w sektorze energetycznym zapewniając naszym partnerom kompleksowe rozwiązania.

Sposób naszego działania jest przyjazny dla środowiska naturalnego, ukierunkowany na intelektualny i technologiczny rozwój  przynoszący korzyści całemu otoczeniu w jakim działamy.

Miejsce pracy: Michałowice

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie nowych zapytań przetargowych oraz kompleksowe przygotowanie ofert;
  • Przeprowadzanie szczegółowej analizy dokumentacji przetargowej (SIWZ i pozostałej dokumentacji technicznej);
  • Opracowywanie kosztorysów ofertowych i kontrola realizacji ich założeń;
  • Weryfikacja i analiza dokumentacji technicznej oraz opracowywanie zestawień na jej podstawie;
  • Analiza robót dodatkowych wraz z przygotowaniem kosztorysów;
  • Pozyskiwanie ofert od podwykonawców i prowadzenie negocjacji techniczno-finansowych z potencjalnymi dostawcami i wykonawcami;
  • Wykonywanie kosztorysów powykonawczych;
  • Prowadzenie komputerowej bazy projektów;
  • Prowadzenie systematycznych analiz w zakresie aktualnych cen materiałów i usług obowiązujących na rynku.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Inżynieria Środowiska lub kierunki pokrewne;
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z przygotowywaniem kosztorysów i ofert instalacji sanitarnych, rurociągów przemysłowych oraz firmach z branży Wodociągowej i Gazowej;
  • Znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych;
  • Doświadczenie w koordynacji projektów lub/i pracy innych osób;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość obsługi programu do ofertowania Norma PRO;
  • Podstawowa znajomość programu AutoCAD lub pokrewnych;
  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, szczególnie Excel;
  • Umiejętność czytania schematów i dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883