Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO/ PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

"JACK" PPUH Marek Jackowski PIEKARNIA BAGIETKA
lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
praca stacjonarna
4880 dni temu

Ogłoszenie numer: 129034, z dnia 2011-01-17

poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie, Kostrzyn nad Odrą

Opis stanowiska

  • utrzymanie w ruchu parku maszynowego oraz sprawna organizacja pracy

Wymagania

Wymagania dla Kierownika:
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • kreatywność,
  • znajomość zagadnień elektromechaniki i pneumatyki poparta doświadczeniem,
  • podejmowanie skutecznych działań w celu utrzymania sprawnego stanu parku maszynowego,
  • badania do celów sanitarno epidemiologicznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość maszyn i urządzeń piekarniczych oraz zasad mechaniki samochodowej będzie dodatkowym atutem.
Wymagania dla Pracownika działu technicznego:
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodyscyplina,
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku konserwatora maszyn będzie dodatkowym atutem,
  • badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania wynagrodzenie.