Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Kierownik Działu Usług Higienizacyjnych

Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Wdrożeniowe "IMPULS"
pomorskie, Pruszcz Gdański
praca stacjonarna
4900 dni temu

Producent środków czystości oraz dezynfekcji poszukuje:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zadania:

  • Koordynowanie wykonania usług mycia i dezynfekcji w sektorze przemysłu spożywczego, przetwórstwa rolno – spożywczego, służbie zdrowia, weterynarii i innych,
  • Utrzymywanie kontaktów z istniejącymi klientami i pozyskiwanie nowych zleceń,
  • Zarządzanie działem zgodnie z polityką firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie, techniczne,
  • Doświadczenie w zakresie świadczenia usług mycia, dezynfekcji i działalności pokrewnych,
  • Umiejętności delegowania zadań i podejmowania decyzji,
  • Umiejętności zarządzania zespołem,
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w wiodącej na rynku polskim firmie,
  • Zdobywanie ciekawych doświadczeń w ramach wykonywanej pracy,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)