Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kierownik Działu Wtryskarek

Canexpol Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5075 dni temu

Ogłoszenie numer: 102349, z dnia 2010-06-09

Firma CANEXPOL Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Kierowanie zespołem pracowników,
  • Nadzór nad rozliczanie produkcji oraz zużycia surowców,
  • Nadzorowanie pracy wtryskarek oraz urządzeń peryferyjnych oraz monitorowanie ich efektywności
  • Analizowanie przyczyn obniżonej efektywności, planowanie i nadzorowanie działań korygujących,
  • Ciągłe doskonalenie organizacji pracy działu,
  • Planowanie produkcji na dziale,
  • Planowanie i nadzorowanie napraw,
  • Nadzór nad dokumentacją,

Wymagania

Zdolności menadżerskie poparte kilkuletnią praktyką w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych lub pokrewny,
  • Znajomość technologii oraz maszyn stosowanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku,
  • Znajomość pneumatyki, hydrauliki i automatyki w zakresie dotyczącym wykonywanych zadań,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Zdolność kreatywnego myślenia,
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Obsługa komputera ( szczególnie MS Excel),
  • Zaangażowanie w pracę i dyspozycyjność,
  • Silna motywacja do pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Staranność i sumienność w wykonywaniu zadań.
  • Oferujemy

    • Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego,
    • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach,
    • Dynamiczną i ciekawą pracę,
    • Atrakcyjne, adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności zarobki.