Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik działu zarządzania projektami oraz przygotowania produkcji / Abteilungsleiter Projektmanagement & Arbeitsvorbereitung

RENA Polska Sp. z o.o.

Wykroty, Bolesławiec, Zgorzelec, Lubań

28 dni temu

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadcząca kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizująca się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wykroty, Bolesławiec, Zgorzelec, Lubań

Aufgaben:

  • Planung, Leitung und Steuerung der Abteilung Projektmanagement und Arbeitsvorbereitung
  • Prozessüberwachung von Kundenanfrage bis zum Produktauslieferung
  • Prozesseoptimierung und Überwachung im Bereich Auftragsabwicklung
  • Sicherstellung der Liefertreue und Lieferfähigkeit gegenüber unseren Kunden
  • Schulung und Betreuung neuer Mitarbeiter
  • Enge Zusammenarbeit mit angrenzenden Abteilungen
  • Direktes Feedback an Leiter der Abteilung Operations und dem Betriebsleiter

Voraussetzungen:

  • Erfolgreiches abgeschlossenes Studium im Bereich Maschinenbau oder Wirtschaft
  • Berufserfahrung als Abteilungleiter wünschenswert, Erfahrung im Kunststoffbau vom Vorteil
  • Erfahrung im Bereich Mitarbeiterführung
  • Kommunikativer Teamplayer mit Geschick für Kooperationen, Verhandlungsführung und Konfliktlösung
  • Sehr gute Deutschkenntnisse, Englischkenntnisse von Vorteil
  • Durchsetzungsvermögen und Entscheidungsstärke
  • Organisationsgeschick
  • Sehr gute Kenntnisse in MS-Office und gängigen ERP-Systemen

Poznaj

RENA Polska jest firmą produkcyjną, będącą częścią grupy RENA – jednego z największych dostawców technologii i urządzeń do obróbki chemicznej. W naszym zakładzie produkcyjnym w Wykrotach zajmujemy się wytwarzaniem zaawansowanych elementów z tworzyw sztucznych do produkcji urządzeń technicznych. Nasz sukces opiera się na sprawdzonej jakości oraz innowacyjności.

Poznaj stanowisko: Kierownik Działu Przygotowania Produkcji

Kierownik działu przygotowania produkcji jest osobą odpowiedzialną za zorganizowanie warunków dla poprawnego i wydajnego przeprowadzenia prac budowlanych lub produkcyjnych, w zależności od charakteru i miejsca realizacji projektu. Osoba obsadzona na tym stanowisku przygotowuje miejsce produkcji nie tylko od strony technicznej (nadzór nad przygotowaniem i sprawdzeniem stanu technicznego urządzeń) lecz także formalnej ...
Kierownik Działu Przygotowania Produkcji Praca Kierownik Działu Przygotowania Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (815)
Wałbrzych (67)
Legnica (94)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (244)
Toruń (150)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (939)
Tarnów (62)
Nowy Sącz (61)
Mazowieckie:
Warszawa (2229)
Radom (169)
Płock (99)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (87)