Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Fermy

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Warmińsko-mazurskie

4 dni temu

Miejsce pracy w jednej z trzech lokalizacji: Mikstat, Pawłów, Wisznia Mała.

Szukamy kandydatów z całej Polski.

W przypadku relokacji - zapewniamy mieszkanie.

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie fermy produkcyjnej – kaczki i gęsi.
  • Organizacja pracy i kierowanie  20- osobowym zespołem pracowników.
  • Nadzór zootechniczny nad stadem.
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji fermowej i raportowanie do kadry zarządzającej.
  • Współpraca ze wszystkim działami firmy oraz instytucjami prowadzącymi nadzór w zakresie hodowli.
  • Planowanie potrzeb hodowlanych w oparciu o potrzeby produkcyjne.
  • Dbałość o dobrostan zwierząt.
  • Optymalizacja kosztów zakupów na potrzeby prowadzenia fermy.
Czego oczekujemy od kandydata:
  • Znajomości branży hodowlanej i doświadczenie w hodowli zwierząt na potrzeby produkcyjne.
  • Wykształcenia min. średniego: rolnicze, zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne.
  • Umiejętności zarządzania zespołem.
  • Dobrej organizacji pracy i dyspozycyjności.
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.
  • Znajomości pakietu MS Office, w tym Excel.
Co oferujemy:
  • Wysoce konkurencyjne wynagrodzenie na rynku pracy, w  zależności od doświadczenia oraz umiejętności od 6 000 do 10 000 brutto.
  • Dodatkowe świadczenia w przypadku relokacji – zapewniamy urządzone mieszkanie ok. 100 m2.
  • Samochód służbowy.
  • Pracę w firmie rodzinnej z tradycjami, będącej liderem w swojej branży.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o przyjaznej dla pracownika kulturze organizacyjnej.
  • Możliwość rozwoju kompetencji (m. in. poprzez szkolenia) oraz awansu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV klikając w przycisk "Aplikuj"

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:
Magdalena Mróz
tel: 604 411 788

Poznaj

Poznaj stanowisko: Hodowca Zwierząt

Hodowcą zwierząt, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osoba, zajmująca się chowem zwierząt domowych, gospodarskich, lub innych. Celem hodowcy zwierząt jest osiągnięcie zysku z odsprzedaży produktów pochodzenia zwierzęcego, do których zalicza się na przykład produkty spożywcze (mleko, jajka, sery, mięso, etc.), skóry, i inne. Hodowca może jednak zajmować się także hodowlą zwierząt domowych, których ...
Hodowca Zwierząt Praca Hodowca Zwierząt

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (603)
Wałbrzych (50)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (216)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (752)
Tarnów (90)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (1842)
Radom (174)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (228)