Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Technik Agrobiznesu Lubuskie
Kierownik gospodarstwa rolnego / Agronom

KST Konsulting sp. z o.o.
lubuskie
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
669 dni temu

 Gospodarstwo Rolne w województwie lubuskim, poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik gospodarstwa rolnego /Agronom. Gospodarstwo zajmuje się uprawą typowych roślin uprawnych na obszarze 400 ha. Praca na gospodarstwie odbywa się za pomocą wysoko wyspecjalizowanych technik rolnictw precyzyjnego.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie gospodarstwa rolnego o powierzchni 400 hektarów,
  • zarządzanie małym zespołem pracowników,
  • planowanie i organizacja pracy,
  • nadzór nad pracami w gospodarstwie rolnym,
  • dbanie o jakość powierzonych zadań,
  • gotowość do pracy jako operator maszyn rolniczych.

Wymagania

  • znajomość mechaniki pojazdów rolniczych,
  • uprawnienia oraz umiejętność obsługi oraz utrzymania maszyn rolniczych,
  • doświadczenie w branży rolniczej na podobnym stanowisku będzie dużym atutem,
  • zdolność planowania i organizacji pracy,
  • egzekwowanie i kontrola zadań,
  • uczciwość i pracowitość,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • Prawo jazdy kat. B,T.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • mieszkanie służbowe,
  • umowę o pracę,
  • samochód służbowy.