Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik Działu Roślin Domowych

    Staff Partners   Warszawa, 100 m od stacji PKP Warszawa Anin    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat   7 000 - 7 500 zł brutto/mies.
    20 godz.
    Zadania: Obsługa klienta w zakresie doboru roślin, Przyjmowanie dostaw roślin, oznaczanie i ustawianie w ogrodzie, Pielęgnacja roślin, prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Gospodarstwa Rolnego

Klient portalu Praca.pl
zachodniopomorskie, Słowenkowo (okolice Świdwina)
praca stacjonarna
1736 dni temu

Ogłoszenie numer: 2595842, z dnia 2019-08-12

poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Słowenkowo (okolice Świdwina)

Opis stanowiska

  • współudział w przygotowaniu i realizacji planów zasiewów, nawożenia i ochrony roślin,
  • bieżące monitorowanie oraz kontrola plantacji,
  • sugerowanie rozwiązań oraz kontrola zabiegów agrotechnicznych,
  • organizacja pracy podległych pracowników- codziennie wyznaczanie czynności operacyjnych z uwzględnieniem: bieżących potrzeb, ekonomicznego uzasadnienia oraz warunków pogodowych,
  • kontrolowanie i rozliczanie ilości wykonanych prac i zużycia środków,
  • realizacja planów inwestycyjnych gospodarstwa,
  • wprowadzanie ekonomicznych rozwiązań i optymalizacja kosztów,
  • nadzór nad pracownikami.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość zabiegów agrotechnicznych,
  • znajomość zagadnień produkcji rolnej,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w gospodarstwie rolnym,
  • wiedza i doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu upraw,
  • prawo jazdy kategorii B, mile widziane kat. T,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • umiejętność zarządzania zespołem ludzi.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy.